Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řekli o nás

Ahoj Gábi a celý týme Malého Pipa,

chtěla jsem vám všem moc poděkovat za úžasný kroužek, do kterého jste dávali celé srdce a určitě víc než je u kroužků obvyklé.

Úžasná byla každá náplň, která byla různorodá, zábavná a dětem hodně dávala a dovedli jste si poradit za každého počasí.  Řekla bych, že co jste do toho vkládali  je bez nadsázky neocenitelné. Co se týče Nicolky Lemurka vnímám hodně změn v čem jí byl kroužek přínosem - zbavila se strachu z  jízdy na koni, který na začátku měla,  výrazně se zlepšil její panický strach z ohně, je více otevřená a vnímavá k přírodě a zvířatům. Vámi úžasně vytvořený svět plný fantazie, skřítků, víl, pokladů,  šifrovaček, vnímám jak jí to rozvíjí a zároveň podporuje v tom užít si to být  dítětem.  A fotokniha na závěr, svým provedením a obsahem je pro Nicolku nádherným připomenutím krásně strávených hodin s vámi, ostatními dětmi, zvířaty a přírodou a přiblížením nám dospělým tohoto světa.  Proto jedno veliké DĚKUJI

Dagmar- maminka Nicolky Lemurka

 

Milí velcí Pipové, chceme vám všem moc poděkovat za super kroužek  pro naše děti. Maruška - Provázek je z něj nadšená, koně milovala vždycky, ale nerada se zapojuje do kolektivů a u vás se jí podařilo překonat nechuť k opačnému pohlaví. Stále se v myšlenkách vrací k Míšovi  velkému Pipovi. V přírodě je odmalička, ale fantazijní svět skřítků, víl a pokladů si užívala plnými doušky až s vámi. Všimla jsem si, že používá i pár anglických slovíček a neustále vypráví o pejscích. Knížka na závěr je skutečně třešnička na dortu, několik nocí s ní i spala, moc se všem líbí a jako vzpomínka na dobrodružství, která s vámi zažila, je nedocenitelná.
Jako rodiče jsme moc rádi, že existují i lidé, kteří s dětmi chtějí pracovat a přesto je nechat svobodné, nesnažit se je přetvořit k obrazu svému, a to jsme u vás našli. Doufám, že nebude důvod nesetkat se u dalšího pipování, moc se všichni těšíme a přejeme vám stejnou chuť a hodně nápadů.
Lucie, Pavel a Maruška-Provázek