Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lektoři

Jsme kamarádi a spojují nás společné zájmy. Všichni milujeme zvířata, přírodu a ze všeho nejvíce děti.

Každým dalším pohledem do dětské duše se stávám bohatší. Ráda je doprovázím na jejich objevné cestě naším světem a na oplátku se nechávám pozvat do toho dětského. Žasnu nad důmyslností přírody pokaždé, když se setkám s vyvíjející se dětskou osobností. Napínám veškeré síly ve snaze porozumět. Nikoliv rozumem, ale srdcem. S dětmi nelze pracovat jen tak na půl, chtějí vás celé. Pokud se jim dáte, probudí ve Vás Vás samé a vy přestanete být pouhou ozvěnou.

Michaela Štemberová Lišková

  Kméča (Bc. Michal Kmeč, DiS.) 

kmeca.jpgPovoláním hasič ve funkci velitel družstva, zdravotnický instruktor, lezec, držitel osvědčení vůdce malého plavidla, táta 2 dětí. Vzděláním i srdcem záchranář.

Miluje psy, koně a přírodu, pohyb a sport a jejich propojení s vlastními dětmi. Vlastní koně, psa a nově chameleona Boženku.

 

 

Gabča (Mgr. Gabriela Kmečová)

gabca1.jpg Manažer exportu, v současnosti na rodičovské dovolené. Učitelka angličtiny (12 let praxe). Maminka 2 dětí, miluje zvířata (vlastní psa a koně), přírodu, hudbu (klavír, kytara, zpěv) a život plný energie, poznání a lásky. V otázce přístupu k dětem se ztotožňuje, inspiruje a souzní s filosofií Naomi Aldort popsané v knize Vychováváme děti a rosteme s nimi (Raising our Children, Raising Ourselves).

 

Monča (Ing. Monika Harbáčková)

 monca.jpgZaměstnáním vedoucí přípravy staveb, instruktorka ZRTV (cvičení s dětmi do 6 let). Miluje děti (dcera 20let), zvířata (vlastní koně, psa a 2 kočky), přírodu a zelený čaj, dle vlastních slov: ..dávají mi pocit štěstí a jsou nedílnou součástí mého každodenního života.

 

 

Hanďa (Hana Kalousková) - nenápadný Pip Všudybyl

handa.jpg Zkušená účetní, která ale svůj čas vevnitř tráví pouze v práci, jinak ji mezi zdmi nenajdete. Nadšená sportovkyně, bikerka, jde do všeho, co voní čerstvým vzduchem, pohybem a přírodou. 

Hrdá majitelka a parťačka borderácké modrooké prasačky Sheily, se kterou poslední dobou sdílí své největší záliby - sport, přírodu, pohyb - jednoduše bytí a jeho vychutnávání plnými doušky ve správném prostředí se správnými parťáky.